Reklama

Wigilia Nowego roku to idealna okazja do świętowania w gronie przyjaciół i znajomych.  Tej nocy dorośli bawią się na eleganckich balach, przebieranych imprezach, na kameralnych potańcówkach. Dla dzieci ten jeden wieczór w roku jest okazją spełnienia marzeń o staniu się ulubiona postacią z bajki.

 

snazaroo

Firma Snazaroo w odpowiedzi na potrzeby najbardziej wymagających klientów proponuje szeroką gamę produktów, które zmienią sylwestrowe stylizacje w małe dzieła sztuki.

 

Innego wymiaru malowanym wzorom nadadzą dodatki dekoracyjne. Pudry opalizujące oraz żele brokatowe dodadzą blasku a tatuaże i błyszczące cekiny podkreślą charakter malowanego motywu. Zastosowane farby do twarzy z kolekcji kolorów z połyskiem pomogą osiągnąć wyjątkowe efekty, nadając głębi koloru.

KSIĘŻNICZKA

 

księżniczka

Zaczynamy od dokładnego oczyszczenia buzi. Następnie pokrywamy całą twarz farbą z połyskiem w kolorze białym. W kolejnym etapie za pomocą gąbki nakładamy różową farbę z połyskiem na każdym policzku, delikatnie dociskając. Następnie przy użyciu pędzelka i niebieskiej farby z połyskiem malujemy dwa cienkie płomienie, zawijane ku górze nad okiem aż do linii brwi. Kontur wypełniamy za pomocą gąbki różowej farby z połyskiem.

 

Przy użyciu niebieskiej farby i umytego wcześniej pędzelka i niebieskiej farby z połyskiem malujemy dwie cienkie kreski w kącikach oczu. Na koniec malujemy usta różową farbą.
Dodatkowe aplikacje zależą od inwencji twórczej malucha. Zalecamy pokrycie niebieskich kresek specjalnym żelem z brokatem.

Do wykonania sylwestrowej stylizacji a la księżniczka polecamy użycie następujących produktów:
Farby z połyskiem: biały, różowy, niebieski, żelu z brokatem niebiesko srebrny. Całą stylizacje wykonacie za pomocą dwóch akcesoriów: gąbki, pędzelka.

ŻOŁNIERZ

 

żołnierz

Zaczynamy od dokładnego oczyszczenia buzi. Stylizację rozpoczynamy od nałożenia trzech nieregularnych maziaj w kolorze szarym w okolicach czoła i każdego z policzków. Następnie przy użyciu wymytej gąbki i zielonej farby z połyskiem dopełniamy namalowane wcześniejsze łatki. Dla lepszego efektu zalecamy by ostatnie przyłożenie farby tworzyło nieregularny kształt na oku ciągnący się od nosa aż do czoła. Farbę nakładamy z pominięciem okolic oczu.

 

W kolejnym kroku przy użyciu miedzianej farby metalicznej i umytej gąbki malujemy nieregularną linię od czoła przez nos aż do samej brody. Dla wykończenia stylizacji nanosimy czarna metaliczną farbę za pomocą cienkiego pędzelka gdzie tylko nam się podoba.

Do wykonania sylwestrowej stylizacji a la żołnierz polecamy użycie następujących produktów:
farby klasyczne - szary, farby z połyskiem - zielony, farby metaliczne - czarny, miedziany. Całą stylizacje wykonacie za pomocą dwóch akcesoriów: gąbki, pędzelka.

W ofercie sklepu www.maluje.pl znajdziemy:

 

snazaroo 4

 

  • Snazaroo- Kolekcję kolorów z połyskiem. Dzięki nim osiągniesz wyjątkowe efekty. Kolor jest głębszy a rysunek nabiera blasku. Bezpieczne farby do malowania ciała. Wyprodukowane na bazie wody są łatwe w użyciu. Ceny: 20,05 zł.
  • Snazaroo- Pudry opalizujące- to bardzo drobny, gładki i delikatny puder dodajacy opalizującego blasku malowanym motywom. Puder można stosować suchy lub wymieszany z niewielką ilościa wody. Ceny: od 18 do 37 zł.
  • Snazaroo Żele z brokatem- to wyrazisty i pełny blasku efekt wykończenia malowanego wzoru. Gęsty żel zawierający bardzo dużą ilośc brokatu pozwala na wyeksponowanie i podkreślenie konkretego elementu. Ceny: od 15 do 43 zł. 
  • Snazaroo 2
    Snazaroo Tatuaże i dekoracje- to praktyczne i wygodne w zastosowaniu szablony gotowych wzorów tematycznych. Urozmaicają zabawę zarówno na dużych imprezach plenerowych jak i  podczas domowej zabawy. Wykonane z wytrzymałego, elastycznego tworzywa są łatwe do utrzymania w czystości.
    Ceny: od 17 do 36 zł.

Gdzie kupić

Maluje.pl od: 11,61