Reklama

Toymail to zabawna alternatywa dla telefonu komórkowego, która jest znacznie atrakcyjniejsza wizualnie i prostsza w obsłudze dla malucha, a równie skutecznie przekaże mu wiadomości od rodziców. Dzięki temu gadżetowi mamusia w każdej chwili będzie mogła zorientować się co słychać u jej pociechy. Do zabawki mogą mieć dostęp także inne osoby, jak choćby dziadkowie, co pozwoli im na łatwy kontakt z wnusiem mimo dzielącej ich odległości.

Komunikator głosowy Toymail swoim wyglądem przypomina skrzynkę pocztową w formie zwierzątka, która od razu powinna przypaść do gustu maluchom. Korzystając z Wi-Fi odbierze on i odczyta zabawnym głosem każdą otrzymaną wiadomość oraz pozwoli na wysłanie odpowiedzi. Wystarczy, że po kliknięciu przycisku dziecko podyktuje ją zabawce. Dodatkowo nadejście komunikatu sygnalizowane jest zabawnym dźwiękiem, jak choćby chrumkaniem w przypadku świnki.

Komunikator głosowy Toymail

 

Wiadomości do komunikatora można przesyłać za pomocą bezpłatnej aplikacji zainstalowanej na telefonie. Jednak każda taka operacja wymaga wirtualnego znaczka. Co miesiąc dostajemy do swojej dyspozycji 10 takich znaczków bezpłatnie, a w razie potrzeby możemy dokupić je w pakiecie 50 sztuk za 99 centów.

Elektroniczny posłaniec zasilany jest przez 4 baterie AA, które powinny wystarczyć na cały rok normalnego codziennego użytkowania. Przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia.

 

 

Producent: Toymail Co.