Reklama

Po co patrzeć na świat przez puste i bezbarwne okna? Żywe kolory żelowych obrazków rozweselą widok z okna i stworzą niepowtarzalne dekoracje do pokoju dziecka.

alex 3


Łatwe do przyklejania szablony to prosty sposób nie tylko na ciekawą aranżację pokoju, ale także na wspólną, przyjemną zabawę z dzieckiem. Wystarczy zarysować kontur obrazka według wzoru, pokolorować go i poczekać jak wyschnie. Naklejki można przyklejać na okna oraz lustra i szklanki!

alex 1

 

Zestaw Window Sticker Art jest idealny dla dzieci, które lubią zmieniać swoje otoczenie i chcą mieć wpływ na świat jaki je otacza. Pomaga rozwijać wyobraźnię, zwłaszcza tę przestrzenną i uczy planowania działań. Do zestawu dołączony jest duży wybór wzorów - maluch może tworzyć własne projekty i wykonywać ozdoby, które mogą być kreatywnym prezentem dla bliskich.

Zestaw zawiera:

  • 5 rodzajów żelowego kleju,
  • klej do rysowania konturów,
  •  20 szablonów, plastikową podkładkę i łatwe instrukcje.
  • 20 wzorów znajdujących się w pudełku, gotowych do wypełnienia, pozwoli stworzyć żelowe naklejki w kształcie statków kosmicznych, kosmitów i obcych planet – wersja Zoom dla chłopców lub w kształcie torebeczek, bucików i buteleczek perfum dla dziewczynek wersja Glam.


Producentem zestawu jest firma Alex, która oferuje kreatywne produkty motywujące dzieci do poznawania świata poprzez zabawę i sztukę.

Gdzie kupić

Smartoys od: 39,99