Reklama

 

W sklepie internetowym Jumazoma.pl znajdziecie całe mnóstwo kreatywnych zabawek, a wśród nich niezwykle oryginalne dekoracje cukiernicze niemieckiej firmy Dekoback. Zamienią one przygotowanie ciasta czy deseru we wspaniałą przygodę i zachęcą maluchy do wzięcia udziału w kulinarnym przedsięwzięciu.

 

Dekoracje cukiernicze Dekoback są wręcz idealne na przeróżne dziecięce przyjęcia. W ofercie marki znajdują się jadalne naklejki na tort, cukrowe opłatki czy ozdobne opaski lub figurki.  Tort na urodziny dziecka wykończony przy ich pomocy sprawi maluchowi mnóstwo radości, a dodatkowo zaskoczy młodszych i starszych gości. Oczywiście dekoracje te nie tylko zachwycają wyglądem, ale również wyśmienicie smakują.

Jadalne elementy Dekoback spełniają najwyższe standardy jakości, a w ich produkcji wykorzystuje się między innymi masę cukrową oraz barwniki spożywcze, tworzące wielobarwne nadruki.

Znajdziemy na nich przeróżne motywy, postacie i scenki z kultowych filmów oraz bajek. Bohaterowie Gwiezdnych Wojen, koniki Filly czy księżniczki Disneya to zaledwie niewielki ułamek goszczących na nich linii tematycznych. Nadruki wykonane są bardzo precyzyjnie i estetycznie, podobnie jak i figurki.

Dekoracje cukiernicze Dekoback to doskonały sposób na rozwijanie kreatywności i wyobraźni małych cukierników. Elementy te są łatwe w wykorzystaniu, tak więc z ozdobieniem nimi wypieku bez problemu poradzi sobie każdy maluch. Taka wspólna zabawa z rodzicem w kuchni będzie dla dziecka niezapomnianym przeżyciem, a także zachętą do dalszych cukierniczych eksperymentów.

Kup tutaj