Reklama

Warszaw to przepiękne miasto, które odkryjemy jeszcze raz z nową marką pamiątek MALU. Te niezwykłe pamiątki jednocześnie edukują i bawią przez gry dla dzieci i kreatywne zabawy. Kolory, humor i dizajn wyróżniają tą markę z morza plastiku i tandety, które możemy kupić w okolicach turystycznych atrakcji stolicy.

Cechy „pamiątek” MALU

  •     zapewniają długie godziny kreatywnej zabawy
  •     rozwijają pamięć i wyobraźnię
  •     rozwijają zdolności manualne
  •     pozwalają na rodzinne spędzenie czasu
  •     pomagają w przybliżaniu dzieciom Naszego Kraju

 

POKOLORUJ WARSZAWĘ

Kolorowanka Malu to rodzaj kreatywnego przewodnika po Warszawie. Dzieci poznają najważniejsze miejsca i symbole Warszawy. Zwiedzając Warszawę z kredkami w rękach dzieci rozwiązują zadania, naklejają kolorowe naklejki ćwicząc przy tym małą motorykę.

 

 

Gdzie kupić

DaWanda od: 16

RYSUJEMY WARSZAWĘ

Zeszyt z szablonami to rodzaj kreatywnego przewodnika po Warszawie. Przedstawiono tu symbole Warszawy – Syrenkę, Króla Zygmunta, Zamek Królewski, Pałac Kultury – wraz z ciekawostkami na ich temat. Proste, łatwe do odwzorowania kształty, pomogą dziecku stworzyć dzieło, a zabawne naklejki dodatkowo wzbogacą pracę mistrza. Zeszyt zawiera ciekawostki, 4 szablony do odrysowywania, 4 plansze z naklejkami oraz kolorowe kartki.

 

 

Gdzie kupić

DaWanda od: 36

ODKRYWAMY WIDOKI WARSZAWY

Na kolorowych kartonikach gry memory zostało przedstawionych 12 starych i nowych widoków Warszawy. Dzięki temu niezwykłemu przewodnikowi, dziecko odkryje historię Kolumny Zygmunta i pozna nowinki na temat największego w Polsce Stadionu. Atutami „odkrywanek” Malu są autorska ilustracja, daleka od „disnejowskiej” estetyki, rozwinięcie tematu z obrazków w opowiastkach zamieszczonych w książeczce oraz grube, miłe w dotyku karty. W przyjaznej tekturowej szufladce znajdują się 24 karty oraz składana książeczka z ciekawostkami w języku polskim i angielskim. Ta dwujęzyczna gra będzie również świetnym prezentem dla rodziny i przyjaciół poza Polską!

 

 

Gdzie kupić

DaWanda od: 34

Warszawskie Pieczątki

Malutkie pieczątki na tradycyjnych drewnianych rączkach mogą być wspomnieniem wyprawy po Warszawie. Można też stemplować listy, pocztówki i rysunki. Pomysłów na ich wykorzystanie jest pewnie tyle, ilu użytkowników...

 

 

Gdzie kupić

DaWanda od: 14

WARSZAWSKIE OSOBISTOŚCI/WARSAW V.I.P. - to seria pajacyków do samodzielnego składania.

Wypchnij elementy pajacyka z wyprawki, złóż według załączonej instrukcji, przyklej dekoracje stroju i poznaj historię warszawskiej osobistości sprzed wieków... Pajacyk jest kolorowy, wykonany z grubej sztywnej, tektury, umieszczony w wyprawce o formacie A3 (42 x 30 cm). Całość opracowana jest w języku polskim i angielskim.
Zestaw zawiera:
- planszę z elementami pajacyka;
- zestaw sznureczków;
- instrukcję składania;
- historię postaci.

 

 

Gdzie kupić

DaWanda od: 15

MALU STUDIO