Reklama

Grzechotka to jedna z pierwszych zabawek , jakie trafiają w ręce rozpoczynającego odkrywanie świata maluszka. Intensywne kolory oraz wydawane przez nie dźwięki pobudzają zmysły dziecka i skutecznie przyciągają uwagę, zachęcając jednocześnie do, rozwijającej sprawność, nauki chwytania. W podobnych rolach sprawdzi się również dobrze dobrany gryzak, który ponadto pomoże zwalczyć dokuczliwy ból dziąseł w okresie ząbkowania. A jedna i druga zabawka skutecznie rozweseli niemowlę.

Ciekawy wybór gryzaków i grzechotek znajduje się w ofercie marki Bright Starts, gdzie szczególną uwagę zwraca niebanalna forma zabawek i oryginalne rozwiązania. Wyposażone są one w poręczne uchwyty, pozwalające maluszkowi bez problemu wziąć je do rączki lub wręcz mocowane są na nadgarstkach dziecka, które ma mnóstwo radości z łapania wypukłych elementów oraz wydobywania z nich dźwięków.

 

Grzechotki wykonane są z wysokiej jakości materiałów i wyróżniają się uroczymi wzorami, w postaci choćby uśmiechniętego kwiatuszka czy budzących sympatię zwierzaczków. Przede wszystkim jednak zostały zaprojektowane, tak aby wspomagać prawidłowy rozwój dziecka już od pierwszych tygodni życia. Podstawowe, kontrastujące ze sobą kolory stymulują wzrok maluszka, wypukłe struktury pobudzają zmysł dotyku, a wydawane przez nie przyjemne dla ucha dźwięki oraz szeleszczące elementy - zmysł słuchu.

 

Rewelacyjnym pomysłem są również opaski na rączki niemowlaka zachęcające go do poruszania nimi oraz chwytania znajdujących się na nich kolorowych elementów. Taka zabawa to nie tylko mnóstwo frajdy , ale także stymulacja zmysłów i wspieranie rozwoju motorycznego dziecka. Szczególnie dzięki ukrytym w stworzonkach delikatnym grzechotkom, zachęcającym do aktywności ruchowej. Opaski te wykonane są z miękkich, miłych w dotyku materiałów o różnych fakturach.

 

Duże możliwości zabawy dają również gryzaki i grzechotki w jednym. Wszystkie one poza intensywnymi barwami wyróżniają się ciekawymi, stymulującymi zmysł dotyku wypustkami. A ponadto idealnie nadają się do gryzienia, co szczególnie mocno przyda się w okresie ząbkowania, przynosząc ukojenie bolącym dziąsłom.

 

Atrakcją dla niemowlaka będzie także karuzelka marzeń, która gdy trzeba zabawi maluszka, ale także pomoże w ułożeniu go do snu. Kolorowe poruszające się zwierzaczki przyciągają uwagę i dostarczają rozrywki, a 6 różnych melodyjek dzieła uspokajającą. Po rozmontowaniu pałąka karuzela przekształca się w samodzielną pozytywkę, która nadal z powodzeniem może służyć dziecku.

Za rozwój koordynacji wzrokowo - ruchowej wspieranej przez karuzelę, odpowiedzialne są w równym stopniu kolorowe zawieszki, które uatrakcyjnią wózek, fotelik czy dowolne inne miejsce, w którym maluszek spędza mnóstwo czasu. Pluszowe stworzonka wydające podczas ruchu delikatne dźwięki zachęcą do nauki chwytania. Ze względu na małe rozmiary można je wszędzie ze sobą zabrać.

W ofercie Bright Starts nie brakuje także innych, pełnych fantazji zabawek. Pobudzają one wyobraźnię, pomagają kształtować liczne umiejętności dziecka oraz zachęcają do poznawania otaczającego go świata. Niecodzienne piłeczki, miękkie klocki czy pluszowe przytulanki będą doskonałymi towarzyszami codziennych zabaw, dbającymi o prawidłowy rozwój oraz pełne radości dzieciństwo.

Specjalnie dostosowane do rączek dziecka uchwyty, miękkość i różnorodność zastosowanych materiałów, a także lekkość zabawek Bright Starts sprawiają, że można bezpiecznie oddać je do dyspozycji niemowlaków. Idealne na start w poznawaniu świata, wypełniających go kolorów i dźwięków.

Dystrybutor: Dumel

Kup tutaj

Dumel