Reklama

Klimat beztroskich wakacji doskonale oddaje seria Playmobil Summer Fun z wyjątkowymi, pełnymi atrakcji miejscami i bogatym wyborem akcesoriów. Przeniesie on najmłodszych w świat niekończącego się lata, gdzie bohaterowie dziecięcych fantazji przeżyją niezapomniane przygody. Intensywne kolory, liczne detale i mnóstwo elementów do zabawy to, jak zawsze, główne atuty klocków Playmobil.

 

Wymarzony letni domek 4857

Wymarzony letni domek 4857 to niezwykle okazały zestaw, na który składa się kuchnia, pokoje, łazienka oraz sypialnie dla czteroosobowej rodziny. Całości dopełnia taras z meblami ogrodowymi i grillem. Każde z pomieszczeń urządzone jest bardzo gustownie, nie brakuje w nim również wszelkich udogodnień, które mają zapewnić miniaturowym mieszkańcom wygodę, a bawiącemu się dziecku jeszcze więcej atrakcji. Spędzająca w tym domku wakacje rodzinka będzie miała okazję wypocząć wśród kwiatów, rozpalić grilla czy też wybrać się na rowerową wycieczkę. Wymiary domku to 36 x 33 x 26 cm.

 

4858 Basen odkryty ze zjezdzalnią

Basen odkryty ze zjeżdżalnią i wielkim słonecznym tarasem 4858 udostępni dodatkowe atrakcje wypoczywającej rodzince. Wyposażony został w zjeżdżalnię, kaskadę wodną, drabinkę oraz działający prysznic. Sam basen oraz ulokowany z boku brodzik dla maluszka można oczywiście napełnić wodą. W zestawie znajduje się również taras z gadżetami oraz dodająca uroku okolicy roślinność. Wymiary 57 x 36 x 20 cm.

 

Samochód campingowy 4859

Samochód campingowy 4859 pozwoli na emocjonujące wyprawy całej rodzinie, bez problemu mieszcząc wszytko co niezbędne w podróży. Przestronne wnętrze podzielono na część jadalno-wypoczynkową oraz kuchnię ze zlewozmywakiem, kuchenką i regałem z wieloma szufladami, w sam raz na załączone bogate wyposażenie. Na tyłach ulokowano jeszcze zaopatrzoną w rozsuwane drzwi łazienkę. Z kolei w bagażniku  można schować inne campingowe akcesoria, jak chociażby składane krzesła czy stół. Zdejmowane ściany boczne oraz dach ułatwiają dostęp do wnętrza pozwalając na swobodną zabawę. Wymiary: 35 x 14 x 15.

 

Ekskluzywna łódź sportowa 4862

Ekskluzywna łódź sportowa 4862, którą można puszczać na wodzie doskonale sprawdzi się w zabawach dziecka nie tyko latem. Na jej pokładzie maluchy znajdą duży schowek na załączone akcesoria, wśród których nie zabrakło sprzętu do nurkowania. Jej atrakcyjność podniesie jeszcze doczepiany silnik podwodny. Emocjonująca zabawa gwarantowana.

 

Kuter rybacki 5131

W silni podwodny można także doposażyć Kuter rybacki 5131, na którego pokładzie znajduje się między innymi kolo ratunkowe, wędka, harpun, skrzynki czy pojemniki na złowione owoce morza. Tak wyekwipowani bohaterowie dziecięcych zabaw mogą swobodnie wyruszać na połów ryb na najbardziej wzbudzone wody.

 

Kawiarnia portowa 5129

Kawiarnia portowa 5129 to z kolei dogodne miejsce na odpoczynek po wodnym szaleństwie. Urlopująca rodzina będzie mogła się tu odprężyć przy kawie i lodach, jednocześnie nie oddalając się zbytnio od plażowych atrakcji.

 

Prom samochodowy 5127

Sporych rozmiarów Prom samochodowy 5127 z trapem zapewni wodny transport nie tylko turystom, ale także wszelkim pojazdom. Zdejmowany dach od sterowni pozwala na lepszy dostęp podczas zabawy, a liczne akcesoria sprawią, że nigdy nie stanie się ona nudna. Prom można wzbogacić o silnik podwodny, dzięki któremu będzie on samodzielnie pływał. Wymiary promu: 65 x 29 x 21 cm.

Pełne szczegółów zestawy Playmobil dają najmłodszym ogromne możliwości zabawy, pozwalając na wykreowanie całego miniaturowego świata, pobudzając wyobraźnię i zachęcając do snucia przeróżnych historii. Ponadto niezwykły realizm pomaga dziecku w poznawaniu otaczającego go świata, dając szansę przeniesienia własnych obserwacji w tworzone scenariusze.

Wszystkie zestawy Playmobil wykonane są bardzo starannie, z myślą o bezpieczeństwie oraz wyśmienitej zabawie dzieci od 4 roku życia.

Producent: Playmobil

Kup tu: Playmobil