Reklama

Tuwimki Bajkopiosenki do słów Juliana Tuwima (29,90 PLN), to niezwykła płyta z muzyką dla dzieci. Na krążku znajdziemy 15 najbardziej znanych utworów, bajek w zupełnie nowej aranżacji, które zachwycą każdego malucha. Piosenki są śpiewane przez dzieci i pięknie oddają charakter każdej bajki. Wśród nich znajdziemy: Abecadło, Trudny rachunek, Dyzio marzyciel, Rzeczka, Dżońcio, Idą gąski, Okulary, Ptak, Rozmowa ptaków, Idzie Grześ, Kotek, Cuda i dziwy, Warzywa, Pan Maluszkiewicz i wieloryb. Dzieci będą mogły nauczyć się śpiewać swoje ulubione bajeczki, tańczyć i bawić się przy Tuwimkach. Piosenki są bardzo żywiołowe, skoczne i szybko wpadają  ucho. Na płycie znajdziemy też spokojne utwory, które doskonale nadadzą się do snu.

tuwimki

 

 

tuwimki


Płyta Tuwimki Bajkopiosenki do słów Juliana Tuwima została wyróżniona przez Kapitułę Konkursu Świat Przyjazny Dziecku  w kategorii Kultura, co jest bardzo prestiżowym wyróżnieniem.

Dlaczego warto mieć w swojej płytotece Tuwimki:

 

  • umuzykalnimy nasze pociechy;
  • dostarczymy im repertuar adekwatny do wieku;
  • wypełnimy wolny czas wartościową muzyką;
  • wprowadzimy małymi kroczkami w świat kultury i sztuki.

Kup tu...

Tuwimki to bardzo pozytywna płyta z bajkopiosenkami do słów Juliana Tuwima.
Wszystko wyśpiewane przez dzieci, pięknymi i wesołymi głosami. Niektóre mają formę podobną do przyśpiewek ludowych,
są rytmiczne i bardzo podobają się dzieciom, są też spokojne i stonowane, przy których moja córka delikatnie buja się na boki, nucąc.
Mogą nawet pełnić rolę usypianek, bo dźwięczne głosy dzieci i spokojne melodie łagodnie wyciszają.
Tuwimki warto mieć w swojej biblioteczce z bajkami, przypomną rodzicom wesołe bajeczki z dzieciństwa,
a dzieciom przekażą ponadczasowe i piękne słowa, które słuchane w trakcie zabaw, łatwo zapadną w ucho i wzbogacą słownik :)