Reklama

Wybór prezentów pod choinkę to duże wyzwanie, któremu musimy sprostać rok po roku. Jeździmy po sklepach, które kipią do kolorowych opakowań zachęcając do zakupu. Czasem kupujemy spontanicznie i denerwujemy się czekając do 24 grudnia, czy na buzi naszego dziecka zobaczymy wielki uśmiech. Zastanawiamy się też, czy pierwsza radość zamieni się na systematyczną zabawę prezentem, czy razem z kolorowym opakowaniem wyląduje w kącie.

W tym całym szaleństwie często umyka nam, czy zabawka będzie edukacyjna. Czy przyczyni się do rozwoju naszego dziecka czy tylko zaspokoi chęć posiadania – „chcę tą, bo inne dzieci ją mają”.

Przedstawiamy Państwu propozycje największego londyńskiego domu handlowego z zabawkami HAMLEYS:

PaperJamz Guitar

PaperJamz Guitar

Możesz zostać gwiazdą rocka bez chodzenia na lekcje gry. Ta niesamowita gitara ma trzy tryby gry. Zaawansowani mogą na niej nawet komponować, początkujący – udawać, że grają, a średniozaawansowani muszą się starać, by wszystko trzymało rytm. Producent pomyślał także o rodzicach, którzy nie muszą wysłuchiwać pojękiwania szarpidrutów. Dzieci mogą włożyć słuchawki i dawać czadu na próbie zespołu odbywającej się w pokoju.

Ferrari F1 Electric Ride-On

Ferrari F1 Electric Ride-On

Miniatura samochodu ze snów tatusia. Wykonany został ręcznie pod okiem inżynierów Ferrari z dbałością o jakość i trwałość. Dzieci do lat 6 mogą wygodnie rozsiąść się we wnętrzu i ruszyć, przerzucać biegi (dwa do przodu i wsteczny) mając świadomość, że pod maską ukryty jest silnik 12V.

Mega Playdoh Fun Factory

Mega Playdoh Fun Factory

Wielka fabryka ciasto liny, z której wiele można wyczarować. Uruchomiona taśma przenosi kolejne partie tworzywa, wyciska, przygniata, wyciąga. Z otrzymanych kształtów powstają według pomysłowości dziecka: owoce, warzywa, zabawki i inne cuda.

BARBIE ® Video Girl

BARBIE ® Video Girl

Ta najbardziej znana lalka podjęła wyzwanie agenta 007. W jej naszyjniku umieszczona jest kamera video a  nowoczesny ekran umieszczony na plecach pozwala na odtwarzanie filmów. Zgromadzony materiał dowodowy można przekopiować poprzez przewód z wejściem USB.

Dave Funky Monkey

Dave Funky Monkey

Przyjacielską małpkę umieszcza się na ramieniu za pomocą uprzęży (ukrytej pod ubraniem). Pilota ukrywamy w ręku. Małpka potrafi wykonać 30 różnych czynności przyprawiając o zawał przechodzących ludzi. Robi to bowiem bardzo realistycznie.

Ben10 Ultimate Alien Disc Ultimatrix

Ben10 Ultimate Alien Disc Ultimatrix

Ben10 Alien Disc to magiczny zegarek, który wchłania materie obcych stworów umożliwiając posiadaczowi zegarka przeistaczanie się w nie aby mógł ze zwiększoną siłą bronić świata przed złem.

Stinky The Garbage Truck

Stinky The Garbage Truck

Absolutny HIT - interaktywna śmieciara. Zjada śmieci, dziękuje , tańczy i ciągle gada.

Meccano Construction Toys

Meccano Construction Toys

Z zestawu Meccano można wyczarować samochody, helikoptery, samoloty. Proste narzędzia i instrukcja do montażu 20 modeli i 30 innych propozycji zamieni dziecko w małego konstruktora. Grube koła i mnóstwo kolorowych kawałków metalu, śruby, silnik 6V zasilany bateriami wystarczą aby powstały zaawansowane pojazdy. Można je wielokrotnie przebudowywać i wymyślać nowe rozwiązania.

Armouron Action Set

Armouron Action Set

Armouron Action Set to zbroja dla wojownika XXI wieku. W komplecie jest: kask, pancerz osłaniający klatkę piersiową oraz tarcza. Zestawy dostępne są w kolorze niebieskim lub czerwonym. Dodatkowe akcesoria pozwolą na stworzenie unikatowego zestawu i zabłyśnięciu w trakcie rozgrywki RPG. Istnieją także trzy dodatkowe pakiety w celu umożliwienia personalizacji z kolcami, płomienie i skrzydła.

Życzymy wyboru idealnego prezentu dla swoich bliskich.