Reklama

Prezenty na Pierwszą Komunię w cenie do 300 zł. Zabawki edukacyjne, elektronika i sprzęt sportowy. Wśród prezentowanych pomysłów znajdą się warianty dla dzieci z różnymi zainteresowaniami i pasjami.

Mikroskop szkolny Scholar-2

Mikroskop szkolny Scholar-2

Mikroskop edukacyjny wprowadzi małego ucznia w fascynujący świat mikrobiologii. W cenie 195 zł dostępny jest już wysokiej jakości Mikroskop szkolny Scholar-2. Udostępnia on 3 obiektywy o powiększeniach 4x, 10x i 40x, które w zestawieniu z dwoma okularami WF10 i WF16 oraz 1,6x soczewką Barlowa zapewniają płynną zmianę powiększeń w zakresie od 40x do 1024x, pozwalając na dokonywanie naprawdę ciekawych obserwacji. Szklana optyka gwarantuje jasny i ostry obraz, a metalowy korpus stabilność i trwałość mikroskopu.

Teleskopy.pl

Teleskop Celestron Travel Scope 70

Teleskop Celestron Travel Scope 70

Teleskop będzie wspaniałym podarunkiem nie tylko dla początkujących obserwatorów nocnego nieba, ale również małych przyrodników, gdyż można wykorzystać go jako lunetę widokową. W nocy dziecko można podziwiać odległe mgławice czy galaktyki, a w dzień wypatrywać kryjących się w gąszczu ptaków. Szczególnie polecamy Teleskop Celestron Travel Scope 70 z aluminiowym statywem i plecakiem transportowym za 249 zł, który doskonale łączy w sobie walory rozrywkowe i edukacyjne.

Teleskopy.pl

 

 

 

Dobrym pomysłem na prezent będzie również przenośny sprzęt grający, typu odtwarzacz mp3, mp4 lub iPod (1 -Creative Zen Style M100, 2- SanDisk Sansa Clip, 3 - Sony NWz-S544R, 4 - iriver E40, 5 - Apple iPod Shuffle 6gen). Artykuły te dostęne są w bardzo szerokim przedziale cenowym od 50 zł do 500 zł. W dolnej granicy znajdziemy modele o pojemności 4 GB, pomieszczą one około 1000 utworów, co właściwie powinno już zaspokoić dziecięce potrzeby. Jeśli jednak uznamy, że to za mało, możemy sięgnąć po warianty z 8 lub 16 GB pamięci. Aby dodać do prezentu coś od siebie warto dodatkowo wgrać na urządzenie wybrane audiobooki, których bogata baza znajduje się w sklepie merlin.pl lub autorską kompilację albumów. Sprzęt grający można również wzbogacić w dostęne na rynku liczne akcesoria.

Media Markt

Szkieletowa deskorolka The Amazing Spider-Man

Spośród innych modeli bez wątpienia wyróżnia ją nietypowa szkieletowa konstrukcja. Deskorolka wyposażona jest w dwa uniwersalne poliuretanowe kółka o twardości 85A oraz łożyska ABEC7, gwarantujące precyzję, szybkość oraz płynność jazdy i trików. Deck z kolei wykonany jest z zaawansowanego technologicznie wzmocnionego elastycznego nylonu. W sam raz dla młodych skaterów, którym znudziły się już tradycyjne modele i chcieliby zabłysnąć wśród kolegów czymś oryginalniejszym. więcej...

Łyżwo-rolki

 

Rolki i łyżwy w jednym to doskonała zabawa i aktywność przez cały rok. But rośnie razem ze stopa dziecka – można go regulować zmieniając rozmiar nawet o trzy numery. Duża oszczędność dla rodziców, którzy nie muszą co roku kupować nowego sprzętu. Łyżwę lub kółka mocuje się za pomocą zmiennej listwy do spodu buta.

lyzworolki.com.pl

Merlin.pl