Reklama
Najszczęśliwsze dziecko w okolicy

Poradnik dla rodziców "Najszczęśliwsze dziecko w okolicy" napisany przez dr'a Harvey'a Karpa , to absolutna rewolucja wśród poradników dotyczących wychowania dzieci. Podejście Doktora może całkowicie odmienić stosunki rodziców z ich małymi dziećmi, do lat czterech i jeśli relacje rodzic-dziecko, nie są naszym zdaniem idealne, mogę śmiało powiedzieć, że porady zapisane w tej książce na pewno zmienią nasze dziecko w aniołka, a nas w pełni świadomych naszych dzieci rodziców.

 

Przyznam, że podejście Doktora stosuję od pierwszych dni swojej córki, choć nie umiałam nazwać metody, ani w pełni jej wykorzystać. Po przeczytaniu tej publikacji wiem, jakie zachowania w sobie hamować, a jakie promować, co jest najlepsze dla mojej córki i co sprawi, że jej buzia będzie zawsze pogodna. Książka pomoże w pełni zrozumieć zachowania i potrzeby małych dzieci, nauczy rodziców komunikacji oraz  pomoże wyeliminować złe lub groźne zachowania naszych dzieci.
Co najważniejsze, na efekty działań rodzice nie muszą czekać miesiącami, bo książka nie mówi o pracy z dzieckiem, ale o zachowaniach i sposobie komunikacji, które pozwalają uzyskać natychmiastowe rezultaty. Najszczęśliwsze dziecko w okolicy, może być w każdym domu, mogę z czystym sercem powiedzieć, że sama takie mam i choć podejście doktora może wydawać się początkowo śmieszne lub niedorzeczne, to wierzcie mi, że działa! Każde dziecko jest inne, to prawda! Ale to naprawdę NIE są rady dotyczące opieki i pracy z dzieckiem, a właściwych zachowań. Czyta się lekko, bo napisana jest miłym, czasem zabawnym językiem.
Przekonajcie się sami, te rady pomogą każdemu rodzicowi, bo jest jedno co łączy każde dziecko - ich "DZIECIĘCY" i "neandertalskie" spojrzenie.

Producent: Wydawnictwo Mamania