Reklama

Jednym z najważniejszych elementów dziecięcego pokoju jest oczywiście wygodne łóżko dla dziecka. Ze względu na charakter tego pomieszczenia warto jednak, żeby miało zabawny charakter. Zachęci to maluszka do korzystania z własnego łóżeczka i pozwoli uniknąć częstych próśb o możliwość spania z rodzicami.

Takie typowo dziecięce modele znajdują sie w ofercie Little Tikes. Nie tylko cieszą one oczy, ale również, kryjąc w sobie dodatkowe elementy, są niezwykle funkcjonalne. Dzięki nim, na niewielkiej przestrzeni łóżka dziecko będzie miało okazję poczuć się jak w bajkowym świecie, a zwyczajny mebel do spania zamieni się w miejsce wyśmienitej rozrywki.

Łóżko samochód

Pobudzające wyobraźnię modele Little Tikes będą stanowiły doskonały punkt wyjścia do przeróżnych zabaw, wciąż inspirując i zachęcając do dziecięcych fantazji. A kiedy przyjdzie pora na sen, nie trzeba będzie malucha szczególnie mocno namawiać na pójście do łóżeczka, w końcu zaśnięcie w wyścigowych samochodzie czy rakiecie może być początkiem nowej przygody. Dodatkowo niektóre modele oferują miejsce do przechowywania zabawek czy książeczek, co jest bardzo praktycznym rozwiązaniem, gdyż ani jednych, ani drugich nie brakuje w pokoju dziecka.

Wśród dostępnych wzorów, wyróżniających się wesołą kolorystyką i ciekawymi formami, każdy maluszek znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Wybór większość dziewczynek bez wątpienia padnie na łóżko Willa księżniczki (sku: 700010060). Wysokie, wyposażone w kryty dachówkami daszek, wezgłowie łóżka kryje w sobie sekretną półeczkę na książki, w sam raz na ulubione lektury na dobranoc. Znając jednak pomysłowość maluchów z pewnością znajdą dla niej również inne zastosowania i wykorzystają ją na przykład jako mieszkanko dla ich laleczek. Szafeczka ma formę okna z zamykanymi okiennicami, dzięki czemu bardzo ładnie komponuje się z całością, nadając jej formę bajecznego domku.

ŁÓŻKO WILLA KSIĘŻNICZKI

 

Mali miłośnicy szybkiej jazdy z pewnością będą jednak woleli jako łóżko Samochód wyścigowy (sku: 170409E13) lub wręcz Zygzaka McQueena (sku: 609244E13), kultową już postać z dziecięcych animacji. Oba modele, stylizowane na sportowe wozy z rajdowymi kołami, będą wspaniałą dekoracją pokoju małego chłopca, który nie zamieni ich na żaden inny mebel.

ŁÓŻKO ZYGZAK McQUEEN

 

Nie mniej atrakcyjną propozycją jest Łóżko Tomek (sku: 742610060) w formie znanej wszystkim dzieciom sympatycznej lokomotywy. Wycieczka w krainę snów takim parowozem będzie prawdziwą przygodą, do której nie trzeba będzie nikogo specjalnie zachęcać. Tomek sprawdzi się również jako doskonały towarzysz podczas zabaw. Burta łóżka to tor, po którym mogą śmigać miniaturowe pociągi z kolekcji dziecka. W specjalnych zagłębieniach modelu można ustawić także książki lub inne akcesoria, a ulokowana z przodu skrzynia na zabawki pomoże utrzymać porządek w pokoju.

ŁÓŻKO TOMEK

 

Ostatni wzór szczególnie zadowoli fanów serii Toy Story. Łóżko Buzza (sku: 619977E13) to właściwie gotowa do startu, kosmiczna rakieta. Taki mebel będzie wspaniałą pożywką dla dziecięcej wyobraźni i podstawą mnóstwa zabaw. Liczne motywy z animacji nie pozostawiają wątpliwości, że jego właścicielem jest nie kto inny, ale bohaterski Buzz Astral.

Łóżko Buzza

 

Łóżka Little Tikes są łatwe w montażu, a ich wytrzymała i trwała konstrukcja gwarantuje długotrwałe, bezproblemowe użytkowanie. Dla dzieci będzie to zarówno komfortowe miejsce do spania, jak też przytulna, bajkowa przestrzeń do zabawy.

Producent: Little Tikes

brykacze.pl

krainazabawy.pl