Reklama

Brudna buzia. Pierwsze skojarzenie- jednorazowa chusteczka. A może by tak inaczej?

Wielorazowe bambusowe myjki Cheeky, to godna polecenia przyjazna środowisku alternatywa. Nawet przewijanie może być teraz w stylu Eko. Zestaw Cheeky Wipes (216 PLN) to wykonane z wyjątkowo miękkiego materiału wykonanego z włókien bambusowych myjki do wielokrotnego użycia. Chusteczki bambusowe są zdecydowanie miększe od myjek bawełnianych. Nawet po zamoczeniu zachowują swoją jedwabistość i zapewniają komfort obu zainteresowanych stron.Mogą być stosowane bez ograniczeń wiekowych.

Czyste myjki trzymamy w jednym pudełku, a zużyte w drugim wyposażonym w specjalny woreczek do prania.

Jeśli potrzebujesz wersji „spacerowej”, w zestawie znajdziesz dwie specjalne wodoodporne przenośne torby. Do jednej wkładasz czyste wilgotne chusteczki, a do drugiej, wyposażonej w siateczkowy woreczek, te już wykorzystane. Myjki Cheek Wipes pierzemy w pralce. Nie wymagają wstępnego namaczania.

Nie muszę przedstawiać korzyści finansowych. To oczywiste.

Zestaw Cheeky Wipes WSZYSTKO-W-JEDNYM zawiera:

- 25 super miękkich bambusowych ściereczek-myjek o wymiarach 15x15 cm,

 - 1 pojemnik na Czyste Myjki Cheeky,

- 1  pojemnik na Wykorzystane Myjki Cheeky wraz ze specjalnym siatkowym woreczkiem do prania,

- 1 wodoodporna specjalna Torba na Czyste Myjki Cheeky – przydatna poza domem,

- 1 wodoodporna specjalna Torba na Wykorzystane Myjki Cheeky wraz ze specjalnym siatkowym    woreczkiem do prania – przydatna poza domem,

 - 1 buteleczka 10ml organicznego olejku eterycznego o zapachu lawendy i rumianku, przeznaczona do skraplania czystych myjek,

- 1 buteleczka 10ml organicznego olejku eterycznego o zapachu drzewka cytrynowego i drzewka herbacianego, o antybakteryjnych właściwościach, przeznaczona do skraplania ubrudzonych myjek Cheeky.