Reklama

Muzyka to doskonały sposób na komunikację z nienarodzonym dzieckiem. Odpowiednio dobrana ma wpływ zarówno na życie płodowe, jak i dalszy rozwój maluszka. Dziecko słyszy już od 4 miesiąca ciąży, a im więcej usłyszy różnych dźwięków, tym lepiej będzie miało wykształcony słuch i w przyszłości łatwiej nauczy się mówić.

 

Bezpiecznym i wygodnym sposobem na taką właśnie komunikację są Bellybuds. Specjalnie zaprojektowane słuchawki delikatnie przylegają do brzucha mamy, kierując muzykę bezpośrednio do rozwijającego się maluszka. W ten sposób dziecko może usłyszeć odpowiednio dobrane melodie, głosy, kojące dźwięki czy cokolwiek innego przyszykują dla niego rodzice. Kształt słuchawek dostosowuje się do zmieniającej sie krzywizny brzucha, a samoprzylepne hydrożelowe pierścienie są bezpieczne dla skóry. Ponadto słuchawki są praktycznie niewidoczne pod ubraniem, dzięki czemu można z nich korzystać właściwie w każdym miejscu.

 

Bellybuds dla mamy można podłączyć do dowolnego odtwarzacza muzycznego. Nie zajmują dużo miejsca i są łatwe w transporcie. Przede wszystkim jednak gwarantują komfortowe użytkowanie aktywnym mamom, które mogą korzystać ze słuchawek, puszczając muzykę maluszkowi, w każdej pozycji i sytuacji.

Bellybuds to również doskonały prezent dla przyszłych rodziców, który działa kojąco na nienarodzonego maluszka oraz wspiera jego rozwój.

Cechy Bellybuds:

  • pozwalają puszczać muzykę i dźwięki nienarodzonemu dziecku,  
  • możliwość podłączenia do wszystkich popularnych odtwarzaczy dźwiękowych,
  • wygodne dla aktywnych mam,
  • dyskretne pod ubraniem,  
  • wspiera rozwój słuchu.

Producent: Bellybuds

Bellybuds