Reklama

Pisanie listu do Świętego Mikołaja to magiczna chwila dla każdego dziecka. A gdyby tak dla odmiany to Mikołaj wysłał wiadomość do malucha i to napisaną specjalnie do niego. Zaskoczenie i radość na pewno byłyby ogromne.

Listy Mikołaja wykonane są bardzo starannie na świątecznych papeteriach i zaopatrzone w odręczny podpis Mikołaja i jego pieczęć. Treść jest pełna humoru i skierowana bezpośrednio do wskazanego odbiorcy. Można wybierać spośród gotowych grafik oraz treści, ale również dopisać coś od siebie, gdyż tekst jest w 100% edytowalny. Również na ozdobnej kopercie znajduje się osobisty adres dziecka, aby nie miało ono wątpliwości, że Mikołaj pisał list specjalnie do niego.

List do Świętego Mikołaja

Taki list to wyjątkowy prezent, gwarantujący zdumienie małego odbiorcy oraz pełne napięcia chwile podczas otwierania koperty. A po przeczytaniu radość, a może nawet łzy wzruszenia. W końcu nie codziennie dostaje się korespondencję od takiej osobistości, jaką jest Święty Mikołaj.

List sprawdzi się również jako podarunek dla nastolatków, a nawet dorosłych. Z pewnością wywoła na ich twarzach uśmiech na wspomnienie chwil, w których oczekiwali na przyjście Mikołaja.

Cechy produktu:

  • adresowany osobiście do dziecka,
  • specjalna papeteria,
  • odciśnięta wyjątkowa pieczęć świętego Mikołaja,
  • zapakowany z wyjątkową świąteczną kopertę,
  • wysokiej jakości papier. 

ListyMikolaja

 

 

Zdjęcie pochodzi ze strony www.parenting.kidspot.com.au.