Reklama

Żyrafa Sophie (59,00 PLN) to już kultowa zabawka dla niemowląt i dzieci, a jej popularność nie słabnie, a wręcz przeciwnie wciąż wzrasta, zapewniając rozrywkę i wspomagając rozwój kolejnych pokoleń maluszków na całym świecie. We Francji, skąd pochodzi, posiada ją prawie każde niemowlę. Dzieci po prostu uwielbiają trzymać Sophie w swoich rączkach, oglądać ją i gryźć. A co jest również bardzo istotne zabawka ta w szerokim zakresie wpływa na rozwój maluszka, od chwili narodzin pobudzając wszystkie jego zmysły: wzrok, słuch, dotyk, smak oraz zapach.

Kształt Sophie jest wręcz stworzony do małych rączek. Szyja idealnie sprawdza się jako chwytak, a głowa i nogi to po prostu wymarzone gryzaczki. Dlatego też żyrafa będzie doskonałym towarzyszem maluszka w czasie nieprzyjemnego ząbkowanie, który uśmierzy ból i przyniesie ulgę dziąsłom.

Żyrafa Sophie

W brzuszku tej figurki dla dzieci  znajduje się piszczałka, którą każdy niemowlak bez problemu uruchomi, skłaniając zwierzaka do wydania charakterystycznego, wywołującego uśmiech maluszka, dźwięku. Dzięki temu zabawka nie tylko stymuluje słuch dziecka, ale również na późniejszym etapie rozwojowym pomaga zrozumieć związki przyczynowo skutkowe.

Ponadto brązowe cętki i wielkie czarne oczy zwierzaka kontrastujące z jasną maścią stanowią dodatkowy bodziec wizualny, który skutecznie przyciąga uwagę niemowląt oraz sprawia, że gumowa przyjaciółka szybko staje się rozpoznawalna dla dziecka.

Zabawka wykonana jest z miękkiej, przyjemnej w dotyku i w 100% naturalnej gumy oraz pokryta farbami spożywczymi, co nadaje jej delikatny, charakterystyczny smak oraz zapach. Wszystkie te elementy gwarantują bezpieczną zabawę, podczas której maluch może spokojnie gryźć i ssać gumową żyrafę, a także swobodnie nią wymachiwać, a rodzice nie musza martiwć się o zakończone płaczem zderzenia zabawki z główką ich pociechy. Posiada pozytywną opinie instytutu Matki i Dziecka.

Żyrafa Sophie zapakowana jest w eleganckie pudełko oraz posiada załączony dyplom, który można uzupełnić informacjami o maluszku, jego zdjęciem oraz imieniem osoby od której otrzymał gumową przyjaciółkę. Jest to więc idealny pomysł na prezent dla nowonarodzonego dziecka.

Żyrafa Sophie
Cechy Żyrafy Sophie:

  • miękkie i giętkie części przynoszą ulgę w czasie ząbkowania,
  • długa szyja i nogi ułatwiają chwytanie małym rączkom,
  • wydająca przyjemny dźwięk piszczałka,
  • kontrastowe łatki przyciągają uwagę dziecka,
  • wykonana z naturalnej gumy oraz pokryta farbami spożywczymi. 

Zabawka przeznaczona dla dzieci 0+.

Producent: Vulli

zyrafa-sophie.pl