Reklama

Puzzle dla dzieci Bamboletto  mogą pochwalić się przepiękną, unikalną grafiką, znacznie odbiegającą od tego typu układanek dostępnych na sklepowych pułkach. Ilustracje zachwycają wyszukanym doborem kolorów i wzorów, tworzącym zgranął całość o charakterze wręcz malarskim. Pomysłowe obrazki wraz z ich niezwykłą estetyką poruszą wyobraźnię zarówno maluszków, jak i dorosłych mobilizując jednych i drugich do wspólnej zabawy.

Ponadto bogactwo kolorów i drobnych elementów kryjących się na ilustracjach czyni z tych układanek doskonały materiał do wyszukiwania szczegółów, rozwijając spostrzegawczość maluchów. Kto jako pierwszy odnajdzie kryjącego się wśród kwiatów motyla lub pnącego po łodyżce ślimaka? Z kolei wzór miasteczka stanowi doskonałe podłoże do zabawy malutkimi samochodzikami czy figurkami, które będą miały mnóstwo spraw do załatwienia na mieście, wizyty w kawiarni czy na placu zabaw będą obowiązkowymi punktami w codziennym rozkładzie dnia wyimaginowanych postaci. Dla urozmaicenia zabawy można również wyznaczyć dzieciom zadanie policzenia biegających między domkami piesków, kotów czy siedzących na dachach ptaszków. Których zwierzaczków jest więcej w tym małym miasteczku? Taka forma nauki liczenia powinna spodobać się nawet najbardziej niechętnym matematycznej edukacji maluchom.

 

Puzzle Baboletto wykonane są z grubej tektury i zamknięte w estetycznym tekturowym pudełku. Układanki z motywami kwiatów oraz miasteczka składają się z 60 elementów i tworzą obrazek o formacie A3, czyli 42 x 30 cm.

Dla wybitnie małych rączek dostęne są jeszcze dwie układanki zamknięte w jednym opakowaniu. Z dwunastu dużych elementów dziecko może ułożyć drzewo pełne kryjących się wśród gałęzi ptaszków lub pojedynczego barwnego ptaka jedynie z 8 elementów.

Puzzle Bamboletto

Dystrybutor: Lamala

Lamala