Reklama

Spinaroos to zupełna nowość w klockach. Wielobarwne i różnorodne elementy pozwalają malcom na stworzenia fantastycznych istot, które będą dzielić z dzieckiem jego radości i smutki. Wyglądem wydają się nawiązywać trochę do klimatów indiańskich, przywodząc na myśl sztukę Azteków lub Majów. Intensywne kolory, unikatowe twarzyczki z uroczymi minkami i nietypowe kształty klocków bez wątpienia przyciągną uwagę dzieci i zachęcą je do konstruowania coraz to nowych stworzeń i ich oryginalnych budowli.

klocki Spinaroos

Dodatkową atrakcją Spinaroos są ruchome elementy. Obracane bazy, na których można ulokować dziwne istoty dodają im dynamizmu i pozwalają na znacznie ciekawszą zabawę, która wykracza poza samo budowanie konstrukcji. Maluch może stworzyć przy ich pomocy swój własny świat, w którym wykreowane przez niego postacie będą przeżywać coraz to nowe przygody.

Klocki  dla dzieci Spinaroos są jednocześnie masywne i elastyczne, co czyni z nich idealną dla dziecięcych rączek zabawkę, a przy tym fantastycznie stymulującą sensorycznie. Dzięki formie "jeżyków", łączenie elementów jest łatwe i nie powinno sprawiać kłopotów nawet najmłodszym. Spinanie bloczków pozytywnie wpływa na rozwój zdolności manualnych dzieci oraz koordynację oko -
ręka, a przy tym masuje dłonie, wywołując przyjemne mrowienie.

Ogromną zaletą tych niecodziennych klocków jest również mnogość zawartych w pudełku elementów. Z 75 zachwycających kształtami i kolorami cegiełek można stworzyć naprawdę masę fikuśnych konstrukcji, co daje w sumie spore pole do popisu dziecięcej wyobraźni oraz rozwija w maluchach kreatywność.

 

Praktyczny pojemnik ułatwia przechowywanie klocków i pozwala na ich wygodny transport, gdyby maluch chciał zabrać je do kolegi czy babci.

Do zestawu dołączona jest książeczka z podpowiedziami i przykładami, które mogą stanowić inspirację do dalszych dziecięcych kreacji.

klocki Spinaroos
Cechy klocków Spinaroos:

  • klocki w formie "jeżyków" pozwalają na tworzenie fantastycznych konstrukcji i istot,
  • zabawa stymulująca sensorycznie,
  • bogaty wybór kształtów, kolorów i twarzyczek,
  • ruchome bazy,
  • nie zawierają ftalanów ani BPA. 

Zabawka odpowiednia dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat.

W 2010 w USA zestaw ten uzyskał prestiżowe wyróżnienie w konkursie „Wybór Kreatywnego Dziecka” oraz czołowe miejsca w rankingach Rodziców.

Producent: zabawki B. kanadyjskiej firmy Battat

B. Toys