Reklama

Mega Magma Team to księżycowy pojazd, który przenosi zabawę zdalnie sterowanym pojazdem w zupełnie inny wymiar. Pod kierunkiem małego pilota będzie on obracał się, przekręcał, robił fikołki i inne wymyślne akrobacje. Nawet przewrócony sam wstanie i pojedzie dalej. Dzięki takiej swobodnej jeździe zabawka dostarczy mnóstwo emocji dzieciom i wywoła uśmiech na każdej małej twarzyczce. Możliwości wykonywania tych popisów Mega Magma zawdzięcza obrotowej przedniej osi. Pojazd jest również bardzo szybki i wytrzymały, stłuczki więc nie będą powodem do zmartwień. Zabawę uatrakcyjniają efektowne kolorowe światła LED umiejscowione w kołach i kabinie, nadające samochodzikowi jeszcze bardziej kosmiczny wygląd.

Mega Magma Team

 

Jak przystało na prawdziwy księżycowy pojazd również ten wyposażono w duże koła pozwalające poruszać się mu po każdej nawierzchni. Dzięki czemu doskonale radzi sobie zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i w wyboistym ogródku.

Mega Magma Team

 

Mega Magma Team to ponad czasowy hit w gronie zdalnie sterowanych pojazdów. Swoją pozycję zawdzięcza nie tylko możliwości freestyle'owych manewrów, ale również wyjątkowej łatwości w obsłudze, z którą bez problemu poradzą sobie dzieci już od 3 roku życia. Także antena kontrolera została zaprojektowana z myślą o bezpieczeństwie takich właśnie maluchów. Wykonana jest z giętkiego i elastycznego materiału, uniemożliwiającego wyrządzenie nią sobie jakiejkolwiek krzywdy.

Mega Magma Team

 

Te produkty zdalnie sterowane dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych: niebieskiej i czerwonej. Każdej z nich odpowiada inna częstotliwość, istnieje więc możliwość bezproblemowej zabawy dwoma pojazdami jednoczenie.

Cechy produktu:

  • wytrzymała konstrukcja,
  • przednie koła obracające się o 360 stopni,
  • możliwość wykonywania niesamowitych ewolucji,
  • kosmicznie świecące koła i kabina,
  • zasięg 20 m,
  • wymiary produktu: 19 x 16 x 15.5 cm ,
  • wymagane baterie: 4 x AA do auta i 1 x 9V do kontrolera. 

Soomo-toys

Producent: Soomo Toys        

Zdalnie sterowany pojazd Mega Magma Team firmy Soomo Toys!
Polecam wszystkim szukającym bardzo odpornej, zwrotnej i łatwej w obsłudze zabawki! Mój synek (8 lat)
i córeczka (4 lata) z pełnym entuzjazmem testowali autko przez długie wieczory. Zabawka dostarczyła nam naprawdę wiele emocji! Dzięki przedniej obrotowej osi i dodatkowym kółeczkom kosmiczny pojazd sprawnie przedzierał się przez wszelkie ustawione przeszkody. Dynamicznie pokonywał slalomy zrobione z klocków
i krzeseł wykonując przy tym przedziwne akrobacje. Samochód wszelkie crash testy przeszedł bez żadnej szkody. Jego odporność oceniamy na 5! Młodsza Zuzia była zachwycona światełkami w samochodzie i nie miała żadnego problemu z obsługą pilota ponieważ ma on tylko dwie dźwignie sterujące. Dodatkowo elastyczna, pokryta gumą antena wydaje się bardzo odporna na malutkie destrukcyjne paluszki. Starszy Staś
z zaangażowaniem przez długi czas ćwiczył kolejne, przedziwne i często spektakularne ewolucje (z wykonaniem salta na skoczni zrobionej z książek włącznie).  Miałam wrażenie, że pojazd Mega Magma na długi czas będzie numerem jeden wśród zabawek moich dzieci.   
Polecamy!
Małgorzata z Zuzanką i Stasiem