Reklama
Wikki Stix

Wikki Stix

Wikki Stix   to samoprzylepne woskowe sznureczki, które pobudzają wyobraźnię i rozwijają kreatywność u dzieci. Sznureczki nie zawierają kleju i mogą być wielokrotnie wykorzystywane do zabawy. Nie brudzą, nie wysychają. Wyjątkowa, jedyna w swoim rodzaju twórcza zabawa bez bałaganu! Sznureczki można przycinać, przyklejać i odklejać, łączyć ze sobą tworząc kształty i przestrzenne figury. Idealnie nadają się do ozdabiania różnych przedmiotów z gliny, kartonu czy porcelany i szkła. Wikki Stix łatwo przylegają do gładkich powierzchni , wystarczy docisnąć sznureczki palcami. Idealne do zabawy w domu i w podróży.

Wikki Stix to również nauka poprzez zabawę. Sznureczki mogą być używane przez dzieci do rozwijania umiejętności motorycznych. Dzieci tworząc z Wikki Stix litery, cyfry, figury geometryczne, mapy geograficzne poznają świat nauki poprzez zabawę. Produkty Wikki Stix to również doskonałe narzędzie do nauki języka angielskiego.

Wikki Stix

Woskowe sznureczki Wikki Stix to naprawdę niepowtarzalny i niesamowity w swojej prostocie produkt, który inspiruje dzieci do wspaniałej zabawy. Ten oryginalny produkt pokazuje dzieciom, że nie potrzeba wiele, aby zrobić piękne, wartościowe rzeczy.

Wikki Stix to oryginalny, produkowany od ponad 20 lat w USA wielokrotnie nagradzany produkt. Zestawy Wikki Stix są sprzedawane na całym świecie i cieszą się niezmiennie ogromną popularnością.

Nowość na polskim rynku.

Poszczególne zestawy zawierają różnokolorowe sznureczki Wikki Stix oraz dodatki i akcesoria, które można łączyć ze sobą w dowolny sposób.

Nie zawierają kleju. Produkt wielokrotnego użytku.

Produkt przeznaczony jest zarówno dla młodszych dzieci jak i dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym.

Produkt wykonany z przędzy dziewiarskiej z wykorzystaniem spożywczego wosku. Nie zawiera lateksu, glutenu i orzechów. Bezpieczna zabawa dla dzieci z alergią.

Produkt przeznaczony jest dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Wikki Stix
Wyprodukowano w USA.
Wyłącznym dystrybutorem w Polsce jest firma Mokopico S.C. ul. Zielna 21 05-502 Piaseczno. www.mokopico.pl , Email:mokopico@mokopico.pl 

Dystrybutor: Mokopico

Wikki Stix   to wielokolorowe patyczki, będące doskonałą kreatywną zabawką dla dzieci oraz pomocą szkolną, która nieco urozmaici i ubarwi naukę. Robione są z przędzy dziewiarskiej wzbogaconej mikrokrystalicznym, nietoksycznym woskiem spożywczym, stosowanym również przy produkcji gum do żucia i szminek. Jako że nie zawierają lateksu, glutenu, żadnych olejków orzechowych ani innych produktów ubocznych idealnie nadają się dla małych alergików.
Zasada działania Wikki Stix jest bardzo prosta, wystarczy je ze sobą sklejać. Nie potrzeba jednak do tego kleju, co pozwala uniknąć bałaganu. Wystarczy nacisnąć je lekko palcem, aby przystały się do niemal każdej gładkiej powierzchni. Równie łatwo jest je odkleić, aby nanieść szybkie poprawki w powstającym dziele. Jako że w ten sposób można naprawić pewne niedoskonałości dziecko buduje swoją pewność siebie i uczy się dążyć do jak najlepszych efektów, tak aby ukończona praca spełniała jego oczekiwania. Z tych kolorowych patyczków można tworzyć także obiekty przestrzenne, jak zwierzęta, stwory czy pojazdy, które wyjątkowo ładnie będą prezentowały się na biurku czy komodzie. Brak przygotowań, sprzątania po ukończeniu zabawy i ogólnie bałaganu bez wątpienia spodoba się zarówno rodzicom, jak i dzieciom, które jeszcze chętniej zabiorą się do tej kreatywnej zabawy.
Operowanie Wikki Stix ćwiczy umiejętności manualne dzieci, poprzez zaangażowanie paluszków w przyklejanie i formowanie wzorów. Ponadto pobudza wyobraźnie i inspiruje do realizacji nowych projektów, rozwijając pasję twórczą małych artystów. W zabawie patyczkami nie ma żadnych zasad, liczy się tylko pomysłowość i fantazja.
Wikki Stix nie można złamać, ani rozerwać, ale za to można łatwo ciąć je nożyczkami. Spełniają one wszelkie standardy bezpieczeństwa, można więc je bez obaw oddać w rączki dzieci już od 3 roku życia. Idealnie sprawdzą się zarówno podczas spokojnej, niezależnej zabawy w zaciszu swojego pokoju, jak i w interakcji z innymi, będąc doskonałym sposobem na zorganizowani czasu większej grupie dzieci. Przy ich pomocy można również stworzyć wspaniałe dekoracje okazjonlane, laurki lub przyozdobić opakowane prezenty. Możliwości wykorzystania patyczków są naprawdę ogromne i dają olbrzymie pole do popisu dla dziecięcej wyobraźni.
jest genialny!  z tych patyczków można ułożyć takie rzeczy, o których się nie którym jeszcze nie śniło ;p Rozwijają wyobraźnie nie tylko dziecka, ale też osób, które się z nim bawią. Nawet jeżeli dziecko by się nimi chwilowo nie bawiło to ekstra nadają się do od stresowania i odłożenia chodź na chwilę swoich obowiązków;)
becia74