Reklama

Gogix to klocki konstrukcyjne dla maluchów z ogromną wyobraźnią. Pozwalają one na stworzenie niepowtarzalnych dzieł, mogą to być zarówno małe, proste budynki, jak i zachwycające, niezwykle skomplikowane struktury. W zestawie znajduje się olbrzymia liczba różnokolorowych elementów, co powinno zadowolić nawet najbardziej zapalonego konstruktora. Wystarczy je ze sobą łączyć, a jaki będzie efekt końcowy zależy już tylko od fantazji i umiejętności manipulacyjnych malucha.

 

Klocki konstrukcyjne Gogix

Klocki doskonale sprawdzą się jako zabawka integracyjna, dzieci mogą wspólnie z kolegami tworzyć rozbudowane struktury, realizując zaplanowany wcześniej projekt lub po prostu improwizując. Taka zabawa uczy również logicznego i przestrzennego myślenia oraz w nieograniczony sposób rozwija wyobraźnię.

Tworzenie skomplikowanych modeli powinno spodobać się także starszym dzieciom, a nawet dorosłym. Realizacja opracowanego wcześniej projektu może być sporym wyzwaniem i dostarczyć na prawdę dużo frajdy, zwłaszcza jeśli robi się to w większym gronie.

Ze względu na małe elementy produkt przeznaczony jest dla dzieci powyżej 3 roku życia.

                  

Najlepszy kreatywny zestaw klocków jaki widziałem. Można godzinami siedzieć układać nowe konstrukcje nowe układy. Ilość możliwości jest nieograniczona a czas na zabawie jest wykorzystany maksymalnie. GOGIX uczy logicznego myślenia i rozwija wyobraźnię. Uczy Bawi i daje wiele frajdy i radości nietylko chłopcom ale i dziewczynkom a i rodzice nie raz zaznają niesamowitej wspólnoty z dzieckiem przy zabawie w GOGIX.

krystiansikorski

Klocki to wspaniała zabawa dla całej rodziny. Bogactwo kolororów, wielkości i kształtów rozwija wyobraźnię małego człowieka, a rodzice ponownie mogą stać się dziećmi, bawiąc się wspólnie ze swoimi pociechami. Warto od najmłodszych lat rozwijać zmysł wzroku i dotyku, a klocki te są doskonałe do tej nauki.

karolina tobys

Klocki gogix to możliwość kreacji otaczającego nas świata w sposób ograniczony jedynie naszą własną wyobraźnią. klocki uczą logicznego i przestrzennego myślenia, rozwijają wyobraźnię.  Każde dziecko ma niesamowitą wyobraźnię, dlatego z  stworzy z klocków niepowtarzalne konstrukcje: od małych i nieskomplikowanych kształtów do zapierających dech w piersiach budowli. Po za tym maluch nie odejdzie od zabawy póki nie wykorzysta wszystkich klocków, co daje czas rodzicom. Proste rozwiązania są jednak najlepsze...

agatamichta