Reklama

Ciepłe uczucia możemy okazać drugiej osobie po prostu słowami, ale także drobnymi, własnoręcznie wykonanymi podarunkami. Doskonale sprawdzą się tutaj tak charakterystyczne dla kultury młodzieżowej bransoletki przyjaźni , plecione z muliny w najróżniejszych kolorach i wzorach. Noszone są zarówno przez dziewczynki, jak i chłopców. Idealny podarunek dla przyjąciółki, kolegi czy kogoś z rodziny.

My Friendship Bracelet Maker®

W spleceniu bransoletki może pomóc dzieciom My Friendship Bracelet Maker®.   Przyrząd ten znacznie ułatwi to trudne zadanie i pozwoli uniknąć poplątanych nici oraz zaoszczędzić dużo czasu. Z jednej strony wyposażony jest w regulowany klips, którym przypina się pęk nici, z drugiej zaś w uchwyt pozwalający na jednoczesne splatanie do 10 pojedynczych nici. Z jego pomocą w łatwy i przyjemny sposób można stworzyć całą mozaikę własnych kompozycji kolorowych bransoletek. Biżuteria dla dzieci  My Friendship Bracelet Maker® sprawi, że nawet początkujący w tej dziedzinie nie będą mieć większych problemów z tym wydawałoby się niełatwym zadaniem.

W zestawie oprócz przyrządu do splatanie bransoletek znajduje się również kolorowa mulina oraz instrukcja. Dzięki specjalnemu pojemnikowi na nici jest niezwykle wygodny w przenoszeniu, bez problemu można całość zabrać do koleżanki, babci czy na wycieczkę. Niewielkie rozmiary oraz łatwość obsługi sprawiają, że tworzeniem bransoletek można zając się właściwie w każdym miejscu, nawet w samochodzie w czasie nudnej podróży.

My Friendship Bracelet Maker®

My Friendship Bracelet Maker®     będzie doskonałym prezentem dla dzieci, który pozwoli im na rozwijającą i twórczą zabawę oraz zacieśnianie przyjaźni. Produkt został uhonorowany licznymi nagrodami i wyróżnieniami, a skierowany jest do dzieci powyżej 6 roku życia.

Na stronie producenta myfbm.com   można znaleźć wskazówki oraz liczne wzory, które przydadzą się tak początkującym, jak i zaawansowanym "tkaczom".