Reklama
  • Materiał:
  • filc w kolorach: pomarańczowym, różowym , czerwonym, liliowym, niebieskim i żółtym,   
  • farby konturowe w kolorach: fuksji i czerwonym,
  • konturówki metaliczne w kolorach: różowym, czerwonym, liliowym i niebieskim,
  • czerwony sznureczek,  
  • po 2 koraliki o średnicy 1 cm w kolorach: pomarańczowym, różowym i liliowym,

Wykonanie:

  1.  Na każde serduszko wytnij po dwa duże, dwa średnie i dwa małe serduszka z filcu. Naklej jedno na drugim, po trzy sztuki różnej wielkości. Konturówkami zrób kreseczki, kropki i zygzaki. Pozostaw do wyschnięcia.
  2. Serca tworzące parę ułóż obok siebie, wierzchnią stroną do dołu. Na sznureczek o długości 50 cm nawlecz dwa koraliki i zwiąż na obu końcach w supełek. Końce sznureczka zwiąż ze sobą mniej więcej 2 cm powyżej koralików.
  3. Sznureczek przyklej pośrodku spodniej strony jednego z serduszek w taki sposób, aby jego końce z koralikami były widoczne na dole serduszka. Połowę wacika rozwiń na długość 8 cm i ułóż na serduszku w kształcie litery V. Brzeg drugiego serduszka pociągnij klejem i przyciśnij do pierwszego.

 

Wzory serduszek

Źródło: "Majsterkowanie dla małych i dużych. 111 najlepszych pomysłów dla całej rodziny.", Wydawnictwo Jedność 2007 r.

Producent: Wydawnictwo Jedność

Majsterkowanie dla małych i dużych. 111 najlepszych pomysłów dla całej rodziny
Dużo twórczych chwil spędzonych w gronie rodzinnym oraz wiele zabawy przy majsterkowaniu! 111 oryginalnych pomysłów na każdą okazję. Przejrzysty podział według stopnia trudności. Wszystkie wzory oryginalnej wielkości. Szczegółowe opisy wykonania. Gwarancja sukcesu dla całej rodziny!