Reklama

Domek dla dzieci dostarczy dużo radości każdemu maluchowi. Pomaga on rozwijać kreatywność, pozwala cieszyć się czasem spędzanym z rówieśnikami oraz zapewnia przytulną kryjówkę, gdy dziecko potrzebuje kilku chwil samotności. Niestety jeśli nie mamy ogrodu taka zabawka w mieszkaniu zajmie dużo miejsca. Wtedy dobrym rozwiązaniem może być domek wykonany z tkaniny, który po prostu zakładamy na stół, a po skończonej zabawie składamy i chowamy w szafie.

W serii My Playhouse Adventures znajdziemy właśnie taki produkt zarówno w wersji dla dziewczynek z kwiatowymi motywami, jak i dla chłopców – warsztat samochodowy. Przy jego pomocy zwyczajny stół zamienimy w krainę świetnej zabawy i zapewnimy maluchom zajęcie na długi czas.

 

Domek można bezpiecznie prać w pralce i nie trzeba go prasować. Okienka wykonane zostały z siatki, która zapewnia przepływ powietrza i wpuszcza do środka odpowiednią ilość światła. Wewnątrz znajdują się kieszenie, w których dziecko może przechowywać swoje skarby, a na zewnątrz miejsce na wiadomości. Wszystkie te cechy wraz z barwnym i pomysłowym designem tworzą mieszankę, która dzieciom dostarczy mnóstwo radości, a rodzicom zaoszczędzi bałaganu powstającego podczas tworzenia domków z koców.