Reklama

Dzieci przede wszystkim uczą się poprzez zabawę. Wybierzmy dla nich ciekawe gry edukacyjne, które oprócz zabawy rozwiną logiczne myślenie, spostrzegawczość, wyobraźnię.

·Zingo!

 Zabawna i interaktywna gra (ok. 60 PLN), która jest ciekawą odmianą klasycznego Bingo. Obrazki Zingo zawierają zamiast cyfr obrazki wraz z z określającym je słowem. Znajdź wszystkie obrazki na swojej karcie i krzyknij Zingo!

·Rush Hour® Junior

Niezwykła gra logiczna (ok. 52 PLN). Rozwiąż zagadkę, która polega na tym, by tak przesunąć auta stojące na tłocznym parkingu, by wyjechać z niego. Świetna zabawa. Do zestawu dołączone są karty z rozwiązaniem zagadki.

·Clever Castle™

Znajdujemy się na balu w wielkim zamku, na który przybyli niezwykli goście. Jak rozlokować w nim przybyłych by każdemu odpowiadało jego miejsce? Gra (ok. 60 PLN) uczy dopasowywania elementów do danej sytuacji.


·Hoppers® Junior

Zielone żabki to pionki w grze (ok. 64 PLN), które tak, jak w warcabach zbijają się nawzajem. Opracuj taką taktykę ruchów, by pozostała tylko czerwona żabka.

·Robal Wurmm...

Robaczek Wurmm... (ok. 24 PLN) pogryzł całe jabłuszko, jadł jak mógł najwięcej. W pewnym momencie utknął i nie może się wydostać. Pomóż robaczkowi odnaleźć właściwą drogę. Świetny przestrzenny labirynt dla maluchów.

 

logorajd.pl

·Princess and Witch

Zabawa (ok. 45 PLN) polega na tym, by tak poprzestawiać klocki z lustrami, by otrzymać portret księżniczki lub czarownicy. Uwaga! Należy dobrać odpowiednie kąty odbicia obrazu.

logorajd.pl