Reklama

Czasami trudno jest przekonać najmłodszych do kąpieli, dlatego warto mieć w zapleczu coś co sprawi, że czynność ta przestanie być  powodem do płaczu a stanie się mile spędzonym czasem.  Aqua Studio to seria zabawek przeznaczonych dla dzieci od 3 roku życia.

Zabawki do kąpieli z multikredką Aqua Studio   pozwolą dzieciom doskonalić ich talenty malarskie podczas kąpieli, taką kredką można spokojnie rysować po wannie i kafelka ponieważ jest całkowicie bezpieczna i łatwo zmywalna.

 

W zestawie znajduje się:

  • 1 mata z rysunkiem do pokolorowania
  • 1 gąbka w plastikowej oprawce do ścierania rysunków
  • multikolorowa kredka do rysowania podczas kąpieli

uczyibawi.pl

 

 

Kolejny zestaw z serii Fabryka Mydełek Aqua Studio pozwoli najmłodszym wyprodukować własne mydełka do kąpieli i zabawy.

 

W zestawie znajdują się:

  • 3 pudełka modeliny mydlanej: różowej, żółtej i niebieskiej
  • gąbkę w kształcie kaczki
  •  2 foremki.

uczyibawi.pl   

 

Dystrybutor: RUSSELL   

 

Nie znam dziecka, które nie lubi się kąpać- dla moich pociech czas spędzony w wannie zawsze trwa za krótko dlatego troszeczkę się obawiałam gdy od zabawkowicza otrzymaliśmy do przetestowania zestaw z kolorową kredką do malowania podczas kąpieli. Niestety miałam rację teraz, żeby dzieci wyciągnąć z wanny muszę wyciągnąć korek i poczekać aż woda spłynie ale i to czasami nie przynosi rezultatu. Kredka bardzo ładnie zmywa się z wanny, bez większego wysiłku usunęłam ją strumieniem prysznica. Dzieciaki miały świetną frajdę. Polecam wszystkim rodzicom, którzy mają czas i cierpliwość czekać na znudzenie się dzieci zabawą tym cudeńkiem.

Anna i dzieci

Rzeczywiście doskonale zmywa się z powierzchni! Pomazana wanna i kafelki do żaden problem. Gąbkowa ośmiornica, w której znajduje się kredka, doskonale służy wycieraniu pomazanych powierzchni i po doskonałej i nieograniczone zabawie z użyciem multi kredki i wyobraźni można mieć także doskonały porządek, a po kredce nie zostanie ani śladu. Polecam wszystkim, bo chyba nie ma dziecka, które nie lubi rysować a ta kredka daje możliwość zniesienia ograniczeń jakim jest zakaz rysowania po ścianach! ;) Bawimy się wspaniale!