Reklama

Nosidełko Lascal M1

Nowoczesne technologie, oddychające materiały, unikalne wsparcie kręgosłupa dziecka to niejedyne zalety jakie maja nosidełka i chusty .

Nosidełka M1  Lascal (ok. 269 PLN) jest nosidełkiem nowej generacji dla rodziców, którzy chcą szczególnie zadbać o wygodę i zdrowie swoich maluchów . Nosidełko jest tak skonstruowane, aby ciężar noszonego dziecka idealnie się rozkładał, odciążając barki i plecy rodzica. Noszenie malucha w takim nosidełku to sama przyjemność.

Do produkcji nosidełka M1  Lascal użyto najwyższej jakości oddychające materiały tj. materiał Bamboo, który posłużył do uszycia Zasłony Górnej oraz otworów na ręce i nóżki, które znajdują się w bezpośrednim kontakcie ze skórą maluszka.

Dzięki unikatowej, trójstronnie regulowanej części przedniej, nosidełko idealnie dopasowuje się do kształtu ciała malutkiego dziecka jak i do większych dziec i. Wbudowane wsparcie kręgosłupa zawsze podtrzymuje rozwijający się kręgosłup malucha w linii prostej.

 

Zalety nosidełka M1 Lascal

 • zastosowanie materiałów najwyższej jakości
  Oprócz tkaniny Bamboo, miękka trójwarstwowa siatka 3D otula ciało dziecka, pozwalając na jak najlepsze odprowadzanie wilgoci i ciepła, zapewniając dziecku duży komfort . Tą samą siatką jest obszyta wewnętrzna część pasków naramiennych i podparcie pleców, dzięki czemu komfort zapewniony jest także rodzicom.
 • Regulacja długości
  Nosidełko rośnie razem z dzieckiem, by służyć rodzicom jak najdłużej.
 • Regulacja szerokości
  Nosidełko jest idealna dla dzieci od 3,5 kg/8 lb do 14 kg/30 lb.
 • Wygodne pasy naramienne
 • Ergonomiczne zapięcia
  Pozwalają na łatwe i szybkie zakładanie i zdejmowanie nosidełka . Gwarantujemy, że rodzic nie zaplącze się w plątaninie sznurków i troczków.
 • Posiada osłonę przeciwsłoneczną , przeciwwietrzną i przeciwdeszczową
  Dodatkowo Zasłona Górna może służyć jako śliniak , który łatwo można wyczyścić.
 • Idealne rozłożenie ciężaru dziecka
  Rodzic dzięki temu ma odciążone barki i plecy, a noszenie dziecka sprawia mu więcej radości.
 • Regulowane podparcie głowy
  Podparcie pozwala na podtrzymanie głowy młodszego dziecka, a po odgięciu go w dół, pozwala nosić starsze dzieci zwrócone twarzą do przodu.
 • Wsparcie kręgosłupa
 • Najważniejsze, co może być w nosidełku to prawidłowe podparcie dla rozwijającego się kręgosłupa, tak by był zawsze ułożony w linii prostej.

Nosidełko M1 Lascal daje niezwykłą wygodę i komfort dziecku i rodzicom. Dzięki wzajemnej bliskości zwiększa się   więź dziecka z rodzicem . Dziecko czuje się w nosidełku tak, jakby było trzymane w ramionach, a to daje mu duże poczucie bezpieczeństwa.

Nosidełko M1 lascal doskonale sprawdza się w każdych warunkach, dzięki czemu możemy mieć maluszka zawsze bliziutko przy sobie.

Jokertoys & Baby

Dystrybutor: Tootiny

Przeczytaj dlaczego warto kupić nosidełko dla dziecka ?

Nigdy jeszcze nie korzystałam z nosidełka zawsze wybierałam chustę, jednak wydaje mi się, że to nosidełko jest warte mojej uwagi. Dziecko może być noszone przodem do mnie lub przodem do otoczenia, dzięki czemu może obserwować świat. Jestem aktywną mamą i często wychodzę z córeczką załatwiać różne codzienne sprawy, myślę, że to nosidełko świetnie sprawdziło by się na zakupach lub na spacerze.
iwonaziel34