Reklama

Dzieci lubią dopasowywać różne kształty a z kolorową układanką przedstawiającą Misia będą się świetnie bawiły. Układanie Misia z różnych części świetnie rozwinie ich motorykę i sprawność małych rączek.

 

aa

 

Całość mieści się w drewnianym pudełeczku, które łatwo się otwiera, w zestawie znajduje się:

  •  pięć buziek Misia
  • pięć bluzeczek
  • pięć nóg z bucikami

Układanka daje kilka możliwości ułożenia i wiele godzin zabawy.

 

Drewniana układanka dla dzieci Ubierz misia Elefun Toys, to estetycznie zapakowana kilkuczęściowa układanka dla maluchów od 12 miesiąca życia.
Drewniane pudełeczko mieści w sobie po 5 sztuk buziek misia z różnymi minami oraz ozdobami na głowie, 5 bluzeczek oraz 5 nóg z butami. Wszystko z drewna kolorowe i bezpieczne dla dziecka.

 

układanka
Pudełko łatwo i elegancko zamyka się płytką, w której znajduję się wgłębienie w kształcie postaci misia ułatwiające układanie. Dostępne są wersje z dziewczynką, chłopcem lub rodzina misiów.

 

Dziecko układając początkowo z rodzicami, później już samodzielnie, uczy się nie tylko dopasowywania kształtów, ale łączenia ubiorów kolorystycznie i tematycznie, rozpoznawania kolorów, nastrojów na podstawie min na buziach misia. Układanie misiowej postaci to nie tylko oczywiście nauka, to świetna zabawa, to możliwość zbudowania jednocześnie kilku postaci i zabawy z nimi. Dziecko uczy się nazywać własne uczucia widząc je na misiowych buźkach :)

 

układank
testerka to Michalina Mruk :)