Reklama

Domki pasują do lalek typu Barbie - 30 cm, zawierają komplet mebelków, ręcznie zdobionych i malowanych, które stanowią wyposażenie ich pokoi. Łóżka wyposażone są w prawdziwą pościel, kanapy i fotele wyściełane są poduszeczkami.

 


 Twoje dziecko będzie wciąż miało wiele okazji do kreatywnej zabawy, gdzie każdy ma swoją rolę do odegrania, dzieci moga zaprosić inne lalki do przenocowania lub po prostu na przyjęcie. Okazje do obdarowania nabliższych...

Różne okazje do obdarowywania dzieci to nie tylko okazja do cieszenia się szczególnymi momentami w życiu, ale także okazja do wspomagania kreatywności własnych dzieci, można to uczynić podarowując Domek dla lalek swojemu dziecku. Może ono uczyć się poprzez zabawę, co oczywiście jest najskuteczniejsze.

To jest prezent, który w znacznej mierze będzie wspomagać rozwój kreatywności dziecka poprzez odgrywanie scenek, będących odzwierciedleniem codziennych interakcji pomiędzy ludźmi.

Dla dzieci ich zabawki, lalki są gwiazdami niczym w dorosłym świecie celebryci, którzy mieszkają w luksusowych apartamentach i domach. Sprawmy aby ulubiona lalka naszej małej księżniczki była celebrytką z prawdziwego zdarzenia, ulubiona zabawka zasługuje na wszystko co najlepsze.

Domek od KidKraft jest naprawdę fascynującą zabawką wraz z wyposażeniem, produkowaną przez firmę znaną na całym świecie z tworzenia najbardziej innowacyjnych i zaawansowanych technologicznie zabawek i mebli dla dzieci, specjalizującą się w projektowaniu i tworzeniu domków od wczesnych lat 60-tych.

 

Dystrybutor: Wonder Toy